Terapia Fenotypowa - Najcenniejszy Prezent

Terapia Fenotypowa

 • Program Terapia Fenotypowa Cardio – Regeneracja serca i układu naczyniowego

  Program Terapii Fenotypowej Cardio jest wersją terapii Fenotypowej dedykowaną dla osób z osłabionym układem sercowo naczyniowym. Program TF Cardio zawiera procedury diagnostyczne i zabiegowe nakierowane na regenerację mięśnia serca i układu naczyniowego. Program terapii trwa około 4 miesiące i obejmuje (badania, konsultacje specjalistyczne oraz zabiegi) wraz z badaniem i analizą genetyczną DNA Complex.

  53 963,00  (53963 netto)
 • Program Terapia Fenotypowa Stem Cell Mobilizacja Komórek Macierzystych

  Program Terapii Fenotypowej Stem Cell jest wersją terapii Fenotypowej dedykowaną dla osób z osłabionym układem sercowo naczyniowym. Program TF Stem Cell zawiera procedury diagnostyczne i zabiegowe nakierowane na regenerację i odmlodzenie wszystkich tkanek organizmu. Program terapii trwa około 4 miesiące i obejmuje (badania, konsultacje specjalistyczne oraz zabiegi) wraz z badaniem i analizą genetyczną DNA Complex. Program dostępny tylko dla pacjentów zakwalifikowanych przez lekarza specjalistę, na podstawie pakietu badań kwalifikujących do Terapii Fenotypowej. Pakiet badań genetycznych umożliwia zamówienie personalizowanej genetycznie suplementacji NutriMe. Program zabiegowy Terapii Fenotypowej Stem Cell zawiera pakiet 20 zabiegów Tlenoterapii Hiperbarycznej Comfort 90′, wspomagających wytwarzanie i rewitalizację komórek macierzystych.

  53 963,00  (53963 netto)
 • Program Terapia Fenotypowa z analizą genetyczną – Geno Dieta

  Program Terapii Fenotypowej Geno Dieta jest wersją terapii Fenotypowej dedykowaną dla osób, które pragną spersonalizować swoje leczenie i odżywianie w oparciu o program badań i analiz genetycznych, skoncentrowanych na tych genach, które odpowiedzialne są za metabolizm, odżywianie i odchudzanie. Program trwa około 4 miesiące i obejmuje (badania, konsultacje specjalistyczne oraz zabiegi) wraz z badaniem i analizą genetyczną Geno Dieta.

  33 475,00  (33475 netto)
 • Program Terapia Fenotypowa z analizą genetyczną DNA Complex

  Program Terapii Fenotypowej DNA Complex jest wersją terapii Fenotypowej dedykowaną dla osób, które pragną spersonalizować swoje leczenie i odżywianie w oparciu o najbardziej wszechstronny i wyczerpujący program badań i analiz genetycznych. Program TF DNA Complex trwa około 4 miesiące i obejmuje (badania, konsultacje specjalistyczne oraz zabiegi) wraz z badaniem i analizą genetyczną DNA Complex.

  36 283,00  (36283 netto)
 • Terapia Fenotypowa – skuteczne leczenie chorób przewlekłych – diagnostyka i pełna opieka przez 4 miesiące

  Rewolucyjna Terapia Fenotypowa oparta na zasadach Personalizowanej Medycyny Stylu Życia. Leczenie chorób przewlekłych (cukrzyca, nadwaga, miażdżyca, łuszczyca, i inne o podłożu zapalnym). Diagnostyka plus opieka specjalisty medycyny funkcjonalnej, lekarza i dietetyka klinicznego przez 4 miesiące.

  Te badania pozwolą ocenić stan zdrowia i poziom stanu zapalnego w organizmie.

  24 730,00  (24730 netto)