Zdrowie – Najcenniejszy Prezent

Zdrowie

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

 • Detoksykacja Medical City Detox – Terapia Regeneracji wątroby 4 dni

  2 585,00 

  Program Detox złożony jest z kilku etapów, poprzedzony kwalifikacją lekarską po wykonaniu badania USG jamy brzusznej i dróg żółciowych. Specjalista medycyny żywieniowej szczegółowo omawia procedurę oczyszczania wątroby oraz przedstawia zasady stosowania odpowiedniego programu żywieniowego w trakcie oraz po zakończeniu zasadniczego etapu oczyszczania. Podczas instruktażu pielęgniarskiego przekazywane są dokładne zasady postępowania w czasie całego procesu detoksykacji.

  Dowiedz się więcej
 • Konsultacja z Dietetykiem Klinicznym

  200,00 

  Nikt już dzisiaj nie wątpi, że prawidłowe odżywianie ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, jakość i długość życia. Dietetyk Kliniczny to osoba, która poza formalnym wykształceniem z zakresu żywienia i dietetyki klinicznej, dysponuje ogromnym doświadczeniem w leczeniu żywieniowym. W ramach konsultacji Dietetyk Kliniczny przeprowadzi z Pacjentem wywiad, przeanalizuje dotychczasowe zwyczaje żywieniowe, zaprezentuje optymalne kierunki działania, dostosowane do oczekiwań i potrzeb Pacjenta. Podczas tej konsultacji pacjent…

  Dowiedz się więcej
 • Konsultacja ze Specjalistą Terapii Fenotypowej “Konsultacja Wstępna”

  150,00 

  Konsultacja ze Specjalistą Terapii Fenotypowej jest przeznaczona dla osób, które pragną pozbyć się chorób przewlekłych i zapewnić sobie długie życie w zdrowiu. Terapia Metaboliczna i Terapia Fenotypowa oparte na metodologii Spersonalizowanej Medycyny Stylu Życia to skuteczne metody leczenia chorób cywilizacyjnych opornych na konwencjonalne leczenie. Te nieinwazyjne, niefarmakologiczne terapie są lepsze niż ubezpieczenie zdrowotne, bo zapewniają zdrowie na wiele lat, a nie tylko dostęp do lekarza! Zdrowie to najlepsza inwestycja!

  Dowiedz się więcej
 • Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) – szybki spadek masy ciała bez żadnych efektów ubocznych

  1 795,00 

  Terapia Ketogeniczna wraz z kwalifikacją i opieką lekarską. Błyskawiczne odchudzanie z GWARANCJĄ sukcesu. Skorzystaj z całkowicie bezpiecznej, szybkiej i trwałej metody, która wywołała szok wśród lekarzy.

  Redukcja nadmiernej masy ciała za pomocą naukowego, krótkotrwałego żywienia dożołądkowego, czyli Terapii Ketogenicznej. Najważniejsze! – zdziwisz się, jakie to proste. W trakcie terapii będziesz pod profesjonlaną opieka lekarza i dietetyka klinicznego. Terapia Ketogeniczna zapewnia szybki spadek masy ciała bez żadnych efektów ubocznych.

  Dowiedz się więcej
 • Program ZATRZYMAJ CZAS – 20 zabiegów HBOT Comfort 100% tlen medyczny z butli

  6 080,00 

  Regeneracja i rewitalizacja organizmu, spowolnienie procesów starzenia się organizmu. Dzięki osiągnięciom nauki możemy już dziś wykorzystać zdolności naszych komórek macierzystych w leczeniu wielu chorób, także przewlekłych chorób neurologicznych w tym również autyzmu, choroby Alzheimera, choroby Parkinsona czy w stwardnieniu rozsianym. Badania wykazały, że tlen pod odpowiednio wysokim ciśnieniem stymuluje szpik kostny do wytwarzania komórek macierzystych oraz pobudza je do działań naprawczych. Tlen zwiększa pracę niedotlenionych obszarów mózgu, ożywiając i pobudzając do życia uśpione od dawna komórki i przywraca ich prawidłowe funkcjonowanie.

  Dowiedz się więcej
 • Test genetyczny DNA 58 Geno Dieta – Sprawdź co mówią Twoje geny! Odchudzanie i Odżywianie!

  3 320,00 

  DNAnutriControl Package to szeroka analiza genów wpływających na odpowiednie odżywienie organizmu oraz utrzymanie zdrowej, zgrabnej sylwetki. Przebadane polimorfizmy genetyczne mają wpływ na sposób, w jaki organizm reaguje na określone substancje odżywcze i składniki pokarmowe oraz oddziałują na ich prawidłowy metabolizm.

  Jeśli czujesz, że zaczynasz mieć problemy ze zdrowiem i utrzymaniem szczupłej sylwetki, to badanie jest dla Ciebie.

   

  Dowiedz się więcej
 • Test genetyczny DNA Complex – Najbardziej obszerna analiza genów wraz z interpretacją

  11 500,00 

  Unikalny program kompleksowych badań genetycznych, który zminimalizuje Twoje ryzyko chorób przewlekłych i złagodzi ich konsekwencje

  DNA Complex zestaw zawiera wszystkie oferowane przez nas analizy genetyczne, które pozwalają ograniczyć ryzyko wystąpienia chorób genetycznych i pomagają zachować pełnię zdrowia. Ponadto pakiet ten zawiera testy, które związane są z odpowiednim dla danego organizmu odżywianiem oraz kontrolą masy ciała. Jeżeli obecnie Państwo chorują, analiza pomoże także wybrać optymalny sposób leczenia.

   

  Dowiedz się więcej
 • Razem po zdrowie – Pakiet rodzinny: 2x badanie Kod Metaboliczny 200

  3 600,00 
  Pakiet badań nutri immunologicznych – DIETA I LECZENIE.

  Laboratoryjne badanie ukrytej alergii pokarmowej (nietolerancji pokarmowej) in vitro, badające pełne spektrum reakcji na 201 najczęściej stosowanych w codziennej diecie składników pożywienia.

  • Pozwala na identyfikację niemal wszystkich, spożywanych w Polsce produktów spożywczych, które wywołują niepożądaną reakcję organizmu
  • Optymalny panel badań umożliwia wdrożenie leczniczej diety eliminacyjno-rotacyjnej
  • Stosowany w terapii wielu chorób przewlekłych – stanowi podstawę Personalizowanej Kompleksowej Terapii Fenotypowej
  Dowiedz się więcej
 • Razem po zdrowie – Pakiet rodzinny: 2x badanie Kod Metaboliczny 145

  2 900,00 

  Pakiet badań nutri immunologicznych – DIETA. Laboratoryjne badanie ukrytej alergii pokarmowej (nietolerancji pokarmowej) in vitro, badające pełne spektrum reakcji na 145 najczęściej stosowanych w codziennej diecie składników pożywienia.

  • Pozwala na identyfikację produktów spożywczych, które wywołują niepożądaną reakcję organizmu
  • Umożliwia wdrożenie diety eliminacyjnej, co przyczyni się do poprawy stanu zdrowia i samopoczucia
  • Wraz z wynikiem otrzymasz obszerną broszurę wyjaśniającą zasady korzystania z wyników badania.
  • W cenie badania zawarta jest bezpłatna, internetowa konsultacja wyniku**.
  Dowiedz się więcej
 • Test na nietolerancje pokarmowe na dodatki do żywności – Food Chemical Scan 21

  600,00 

  Pakiet badań nutri immunologicznych – DIETA I LECZENIE. Laboratoryjne badanie ukrytej alergii pokarmowej (nietolerancji pokarmowej) in vitro, badające pełne spektrum reakcji na 21 najczęściej spożywanych w codziennej diecie dodatków zawartych w żywności przetworzonej.

  • Pozwala na identyfikację wybranych dodatków do żywności przetworzonej, które wywołują niepożądaną reakcję organizmu.
  • Umożliwia wdrożenie leczniczej diety eliminacyjno-rotacyjnej.
  • Przeznaczony dla osób, które często spożywają wyroby przemysłu spożywczego.
  • Wraz z wynikiem otrzymasz obszerną broszurę wyjaśniającą zasady korzystania z wyników badania.
  • W cenie badania zawarta jest bezpłatna, internetowa konsultacja wyniku**.
  Dowiedz się więcej