Rozglądasz się za wyjątkowym prezentem? Szukasz najlepszego upominku dla siebie, dla bliskiej osoby lub pracownika? Chcesz udowodnić najbliższym, jak bardzo Ci na nich zależy?
Podaruj im to, czego im życzysz, to, co najcenniejsze

WIELE LAT ŻYCIA W DOBRYM ZDROWIU!
WYBIERZ NAJCENNIEJSZY PREZENT:

Centrum Medyczne VIMED to modna klinika, która już od ponad 10 lat pomaga ludziom cierpiącym z powodu chorób przewlekłych w powrocie do zdrowia, a mądrym i przewidującym w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym


INNE KLINIKI LECZĄ CHOROBY, MY PRZEDŁUŻAMY ŻYCIE W ZDROWIU!

parallax background

Voucher VIMED


Oryginalny podarunek, nietuzinkowy prezent, który będzie zapamiętany, może nawet na całe życie!


Vouchery Upominkowe to dla obdarowanego niepowtarzalna okazja skorzystania z serii nowoczesnych, usług medycznych, które można spersonalizować i dostosować do potrzeb każdej osoby.


Dla osoby chorej, wdrożymy odpowiednie leczenie. Osoba zdrowa zapewnij sobie ochronę przed rozwojem chorób cywilizacyjnych w przyszłości i dłuższe życie w zdrowiu.Nasze najdroższe prezenty:

Kompleksowy, Personalizowany Program Terapii Fenotypowej, zapewniający:


  1. Mądre, skuteczne i bezpieczne odchudzanie i leczenie nawet najbardziej opornej nadwagi i otyłości
  2. Odmładzanie, przedłużanie młodości i powstrzymanie skutków przedwczesnego starzenia się,
  3. Profilaktyka i leczenie chorób cywilizacyjnych (choroby nowotworowe, sercowo naczyniowe, choroby skóry, neurologiczne, metaboliczne i wiele innych),
  4. Profilaktyka i leczenie niepłodności (wspomaganie naturalnej płodności par starających się o poczęcie dziecka i usunięcie przyczyn niepłodności).

Badanie genetyczne DNA 160 Complex
Najbardziej obszerna analiza genetyczna


Unikalny program kompleksowych badań genetycznych, który zminimalizuje Twoje ryzyko chorób przewlekłych, łagodzi ich konsekwencje.

DNA 160 Complex zestaw zawiera wszystkie oferowane przez nas analizy genetyczne, które pozwalają ograniczyć ryzyko wystąpienia chorób genetycznych i pomagają zachować pełnię zdrowia.

Ponadto pakiet ten zawiera testy, które związane są z odpowiednim dla danego organizmu odżywianiem oraz kontrolą masy ciała. Jeżeli obecnie Państwo chorują, analiza pomoże także wybrać optymalny sposób leczenia.Nasz najtańszy prezent to:

Konsultacja z doświadczonym Dietetykiem Klinicznym

 
 

WYBIERZ PREZENT

Program Terapii Fenotypowej na 100 dni

Terapia Fenotypowa to nowoczesny, kompleksowy, spersonalizowany program profilaktyki i leczenia chorób cywilizacyjnych, wspomagania leczenia nadwagi i otyłości oraz przedłużania życia w zdrowiu.


Voucher upominkowy Centrum Medycznego VIMED to doskonały sposób, aby okazać prawdziwą troskę o zdrowie i kondycję najbliższych, członków rodziny, przyjaciół lub członków zespołów - pracowników swojej firmy. Każda złotówka wydana na profilaktykę pozwala zaoszczędzić 100 zł wydatków na leczenie, więc nie zwlekaj! Oferta ważna tylko do końca roku.


Zdecyduj już dziś, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Ilość pakietów jest ograniczona.


Dla kogo Najcenniejszy Prezent?

dla partnera, żony, męża, dzieci, dla rodziców czy dziadków

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, z okazji urodzin, imienin czy jubileuszu masz szansę dać swoim bliskim to, czego najbardziej im życzysz – zdrowie, a wraz z nim radość życia i możliwość realizowania planów. Nie poprzestawaj na słowach! Z Voucherem upominkowym łatwiej odzyskają szczupłą sylwetkę, piękną skórę, świetne samopoczucie i pozbędą się przewlekłych dolegliwości. Zapewnij im zdrowie, witalność i młody wygląd, a sobie pewność, że jeszcze przez wiele, wiele lat będziesz cieszyć się ich towarzystwem.

dla współpracowników, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz klientów

Vouchery upominkowe to doskonały sposób, aby nagrodzić pracowników, wyrazić troskę o ich zdrowie i kondycję, zmotywować do większych starań, a jednocześnie zadbać o pozytywny wizerunek firmy. Efektem prowadzonej przez nas terapii jest przede wszystkim zmiana stylu życia i sposobu odżywiania, a te – jak pokazują statystyki – owocują nawet 85-procentową redukcją wydatków firmy na opiekę zdrowotną dla pracowników, nie mówiąc już o zwiększeniu efektywności, zaangażowania i poprawie atmosfery w miejscu pracy.

dla nowożeńców

Otrzymawszy kolejne zaproszenie na ślub, stajemy przed dylematem: jaki podarunek sprawi Młodej Parze największą radość? Vouchery Upominkowe VIMEDU to wyjątkowy, niepowtarzalny prezent, który z pewnością zostanie przez nowożeńców doceniony. Dzisiaj coraz więcej młodych par ma problemy z poczęciem dziecka. Dzięki kompleksowej terapii w CM VIMED regenerują się po długotrwałych, stresujących przygotowaniach do wielkiego dnia, zlikwidują ukryte, przewlekłe stany zapalne, wzmocnią swoje zdrowie i zyskają dobre samopoczucie, dzięki czemu pełni sił, gotowi do poczęcia nowego życia, będą mogli szczęśliwie rozpocząć wspólną drogę.

parallax background

Popatrz jak dziś wyglądają i posłuchaj co mówią ci, którzy skorzystali już z naszych usług.

 
 

Aby dowiedzieć się więcej na temat wybranego vouchera upominkowego, skontaktuj się z naszym działem Contact Centre pod nr. tel.: 22 201 90 71 (poniedziałek – piątek: 9:00-17:00)

„Lepiej zapobiegać niż leczyć” – zadbaj o zdrowie swoich bliskich

Ślachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz. Tam człowiek prawie Widzi na jawie I sam to powie, Że nic nad zdrowie Ani lepszego, Ani droższego; Bo dobre mienie, Perły, kamienie, Także wiek młody I dar urody, Mieśca wysokie, Władze szerokie Dobre są, ale - Gdy zdrowie w cale. Gdzie nie masz siły, I świat niemiły. Klinocie drogi,

Na zdrowie Jan Kochanowski 1579–1584